Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Kotizregularo por la jaro 2018

Положение о членских взносах в 2018 году

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REU por 2019

Entute 118 membroj, i.a. 3 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Usono)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Diesjatz (San Marino)
  17. Djes Dva (Italio)
  18. Gerŝman Anton (Moskva)
  19. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  20. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  21. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  22. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  23. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  24. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  25. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  26. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  27. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  28. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  29. Kauts Valdemar (Estonio)
  30. Kokolija Georgij (Moskva)
  31. Kolganov Andrej (Usono)
  32. Kolker Boris (Usono)
  33. Kozin Igorj (Vologda)
  34. Kurolap Zinovij (Kanado)
  35. Kuznecov Sergej (Moskva)
  36. Laskina Marina (Tulskaja obl., Bogorodick)
  37. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  38. Lipec Vladimir (Moskva)
  39. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  40. Medvedev Lev (Moskva)
  41. Melnikov Valentin (Moskva)
  42. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., Viborg)
  43. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  44. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  45. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  46. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  47. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  48. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  49. Salomatov Aleksej (Moskva)
  50. Samodaj Vladimir (Moskva)
  51. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., Ŝuja)
  52. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  53. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  54. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  55. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  56. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  57. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  58. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  59. Tujakin Georgij (Moskva)
  60. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  61. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  62. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  2. Petrovskij Aleksej (Sankt-Peterburg)
  3. Tonkova Eleonora (Moskva)

Individuaj membroj

  1. Akimenko Ikar (Barnaul)
  2. Aljbireo Olj (Krasnojarsk)
  3. Aljbireo Marik (Krasnojarsk)
  4. Aljbireo Svjatoslav (Krasnojarsk)
  5. Bigulov Alan (Vladikavkaz)
  6. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  7. Goldobina Valentina (Krasnodarskij kraj, Gelenĝik)
  8. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  9. Kazakov Aleksandr (Krasnojarsk)
  10. Kocarj Marina (Krasnodar)
  11. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  12. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  13. Minin Vladimir (Tomsk)
  14. Nistratov Aleksej (Moskva)
  15. Novikova Ljudmila (Moskva)
  16. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  17. Rogaĉjov Aleksandr (Samarskaja oblastj, Krasnie Kljuĉi)
  18. Smetanina Svetlana (Moskva)

Amikoj de REU

  1. Fedosov Pjotr (Moskva)
  2. Timin Dmitrij (Ĉeboksari)

Aliĝintaj kolektivoj (5 grupoj kun 35 aligitaj membroj)

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(11 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Ivan Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Anatolij Ivasenko, Gennadij Paveljev, Aleksandr Rezniĉenko, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova.

Krasnojarska esperantista klubo «KRESKO» (Krasnojarsk)

(5 membroj):

Alla Jaĥina, Sergej Ĵilejkin, Vladimir Sapoĵnikov, Evelina Sokolova, Jelena Ŝaravina.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(5 membroj):

Svetlana Ageeva, Aleksandr Ĉiĉkan, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(8 membroj):

Ninel Belikova, Natalia Celarickaja, Svetlana Ejst, Jozef Haazen, Jekaterina Maliŝeva, Kirill Noviĉenko, Natalija Skvorcova, Ljudmila Titova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(6 membroj):

Iraida Ameljĉenko, Vera Dmitrienko, Ljubovj Karpeta, Leonid Nikiforov, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko.

Supren

La paĝo estis montrita 26024-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij