Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2024

Pagmanieroj

Ligiloj

Esperantaj kanaloj kaj grupoj en Telegramo.

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retaj jarkolektoj (skanaĵoj) de la plej gravaj fruaj E-gazetoj

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 )

Membrolisto de REU por 2024

Entute 166 membroj, 2 kandidatoj, 12 amikoj de REU,
11 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskvo)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskovskaja obl., Staraja Kupavna)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Birobiĝan / Ĥabarovsk)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Berlin)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskva)
  16. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  17. Diesjatz (San Marino)
  18. Djes Dva (Italio)
  19. Gerŝman Anton (Moskva)
  20. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  21. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  22. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  23. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  24. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  25. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  26. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  27. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  28. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  29. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  30. Kauts Valdemar (Estonio)
  31. Kokolija Georgij (Moskva)
  32. Kolganov Andrej (Usono)
  33. Kolker Boris (Usono)
  34. Kozin Igorj (Vologda)
  35. Kurolap Zinovij (Kanado)
  36. Kuznecov Sergej (Moskva)
  37. Laskina Marina (Tulskaja obl., Bogorodick)
  38. Levadnij Vladimir (Omsk)
  39. Lipec Vladimir (Moskva)
  40. Manjaĥin Jurij
  41. Medvedev Lev (Moskva)
  42. Melnikov Valentin (Moskva)
  43. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., Viborg)
  44. Neĉaev Nikolaj (Irkutskaja obl., Svirsk)
  45. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  46. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  47. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  48. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  49. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  50. Salomatov Aleksej (Moskva)
  51. Samodaj Vladimir (Moskva)
  52. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., Ŝuja)
  53. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  54. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  55. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  56. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  57. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  58. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  59. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  60. Tujakin Georgij (Moskva)
  61. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  62. Vulfoviĉ Lev (Israelo)
  63. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Individuaj membroj

  1. Alimov Artjom (Krasnodar)
  2. Aljbireo Svjatoslav (Krasnojarsk)
  3. Aljbireo Marik (Krasnojarsk)
  4. Aljbireo Olj (Krasnojarsk)
  5. Basov Gennadij (Stavropola)
  6. Cvileneva Nina (Ufa)
  7. Ĉeĉjotkina Jelena (Niĵnij Novgorod)
  8. Ĉincov Jevgenij (Niĵnij Novgorod)
  9. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  10. Gorelov Anton (Krasnojarsk)
  11. Ĥrustalev Aleksandr (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  12. Jefimenko Aleksej (Omsk)
  13. Jerjomin Georgij (Kaliningrad)
  14. Jerofejeva Lidija (Niĵnij Tagil)
  15. Kazakov Aleksandr (Krasnojarsk)
  16. Kiĉaeva Natalja (Novokuzneck)
  17. Kocarj Marina (Krasnodar)
  18. Koljaeva Tatjana (Novokuzneck)
  19. Kondratjev Valerij (Voroneĵ)
  20. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja oblast, Dzerĵinsk)
  21. Lariĉev Vladimir (Moskva)
  22. Lebedev Aleksandr (Moskva provinco)
  23. Ljvova Nina (Kemerovskaja oblastj, Novokuzneck)
  24. Minin Vladimir (Tomsk)
  25. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  26. Muravjov Ilja (Sankt-Peterburg)
  27. Nariĵnij Viktor (Moskva)
  28. Novikova Ljudmila (Moskva)
  29. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  30. Pavljuk Dmitrij (Krimeo)
  31. Perikov Valerij (Novokuzneck)
  32. Povorin Miĥail (Moskvo)
  33. Puŝkarskaja Jaroslavna (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  34. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.)
  35. Smetanina Svetlana (Moskva reg., Dmitrov )
  36. Sobolevskaja Olesja (Novosibirska provinco)
  37. Sokolova Evelina (Krasnojarsk)
  38. Sonin Miĥail (Ivanovo)
  39. Ŝevĉenko Olga (Ivanovskaja oblastj, Pljos)
  40. Verzun Marija (Sankt-Peterburg)
  41. Zuev Ruslan (Moskva)

Kandidatoj

  1. Davidov Aleksandr (Mordovija, Ruzaevka)
  2. Iŝmetov Timur (Moskva)

Amikoj de REU

  1. Cobb Steve (Berlin)
  2. Diesjatz (San Marino)
  3. Djes Dva (Italio)
  4. Kauts Valdemar (Estonio)
  5. Kolganov Andrej (Usono)
  6. Kurolap Zinovij (Kanado)
  7. Omodei-Zorini Paolo Mario Domenico (Italujo)
  8. Pagano Giorgio Kadmo (Italio)
  9. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  10. San Martin Manuel (Ĉilio)
  11. Sandel Jan P. (Germanio)
  12. Simeone Dominique (Francio)

Aliĝintaj kolektivoj (10 grupoj kun 89 aligitaj membroj)

Barnaula Esperanto-klubo «Oazo» (Barnaul)

(9 membroj):

David Akimenko, Ikar Akimenko, Jelena Galiguzova, Miĥail Ĥromov, Sergej Isakov, Viktor Jakovlev, Gennadij Jaskov, Valentina Kazanova, Aleksandr Osipov.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(5 membroj):

Rafija Kudrjavceva, Sergej Kumkov, Aleksandra Osipova, Arina Osipova, Jelena Uspenskaja.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(9 membroj):

Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Ivan Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Anatolij Ivasenko, Gennadij Paveljev, Aleksandr Rezniĉenko, Jevgenija Ŝelistova.

Krasnojarska esperantista klubo «KRESKO» (Krasnojarsk)

(12 membroj):

Sofja Djaĉenko, Vitalij Djaĉenko, Tamara Filimonova, Maksim Fjodorov, Rustam Karapetjan, Oljga Korĵneva, Sergej Maksimov, Julija Popova, Vladimir Sapoĵnikov, Jelena Ŝaravina, Aljona Temerova, Natalja Zaznobina.

Novosibirska Esperanto-Klubo "Katka" (Novosibirsk)

(9 membroj):

Vladimir Jurganov, Stanislav Katsko, Viktorija Kislova, Valentina Kovaljova, Alla Lamŝakova, Anastasija Loposova, Svetlana Loposova, Marina Nepoĉatiĥ, Marina Saĥarova.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(10 membroj):

Artemij Ĉirkovskij, Svetlana Ejst, Natalja Grigorjevskaja, Jozef Haazen, Valerija Jareŝko, Boris Kondratjev, Sergej Krajuĥin, Jekaterina Maliŝeva, Natalija Skvorcova, Ljudmila Titova.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(9 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Mikaelo Bronŝtejn, Viktor Kandalinskij, Aleksandr Koroteckij, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(9 membroj):

Stanislav Belov, Anastasija Golovkina, Maria Lisandra Gonzalez Hurtado, Elvira Insapova, Mansur Mamkin, Marina Ŝĉerbakova, Nadeĵda Ŝeveljova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(6 membroj):

Aleksandr Astafjev, Ljubovj Karpeta, Eduard Moiseev, Leonid Nikiforov, Vladimir Rogov, Gennadij Ŝlepĉenko.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(11 membroj):

Svetlana Arĥipova, Ljudmila Bykova, Vera Dumler, Galina Gackan, Dmitrij Ĵuravljov, Vladimir Ĵuravljov, Valentina Spicina, Oleg Ŝaronov, Artjom Veliev, Tatjana Vtorova, Anna Zabavina.

Supren

REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij