Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Novaj kontribuoj

xlsx Financa raporto pri la jaro 2022

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2023

Pagmanieroj

Ligiloj

Esperantaj kanaloj kaj grupoj en Telegramo.

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

Retaj jarkolektoj (skanaĵoj) de la plej gravaj fruaj E-gazetoj

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 )

Membrolisto de REJM por 2007

Entute 147 REJManoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Individuaj membroj

  1. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Baklickaja Ksenija (Tjumenj) [R]
  3. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  4. Golovkina Anastasija (Tjumenj) [R]
  5. Ĥajbulin Jevgenij (Moskva) [R]
  6. Ĥlizov Konstantin (Irkutsk) [R]
  7. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  8. Kabirova Natalja (Jekaterinburg) [R]
  9. Kapitonov Danil (Ĉeboksari) [R]
  10. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod) [R]
  11. Kroter Stanislav (Sverdlovskaja obl., Kamensk-Uraljskij) [R]
  12. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  13. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  14. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R]
  15. Odincov Aleksej (Permj) [R] [S]
  16. Osipova Arina (Jekaterinburg) [R]
  17. Samodurov Kirill (Moskva) [R]
  18. Ŝĉerbakova Marina (Tjumenj) [R]
  19. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]
  20. Ŝerov-Ignatjev Ivan (Sankt-Peterburg) [R]
  21. Tureckij Sergej (Ĉuvaŝio, Новочебоксарск) [R]
  22. Volnuĥina Jekaterina (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  23. Voropaj Julija (Moskva)
  24. Voropaj Jekaterina (Moskva)
  25. Zajceva Irina (Vladimir)

Familiaj membroj

  1. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)

120 junaj aligitaj membroj

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(7 junaj membroj):

Svetlana Godyreva, Alina Janina, Jelena Kabakova, Oksana Novikova, Aleksandr Osincev, Jelena Osinceva, Jekaterina Bienko.

EK "Murmano" (Murmansk)

(2 junaj membroj):

Artemij Ĵeltuĥin, Olesja Ŝtokalova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(7 junaj membroj):

Olga Carjova, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Ksenija Lapŝina, Marija Stepanova, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Volgograda Junulara EK "Venko" (Volgograd)

(9 junaj membroj):

Ilja Ĉugunkin, Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Igorj Dronov, Viktorija Dronova, Dina Guriljova, Aleksej Kaŝirin, Saulja Tikejeva, Valerija Varlamova.

Supren

REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij